Розклад руху автобуса № 32 (АС Привоз — Черевичне) | ||
АС Привоз | Черевичне | |
Відправлення | Відправлення | |
8-40 | 6-30 | |
11-30 | 10-00 | |
15-30 | 13-00 | |
19-00 | 16-50 | |
Розклад руху автобуса № 34 (АС Новий Ринок — Черевичне) | ||
АС Новий Ринок | Черевичне | |
Відправлення | Відправлення | |
7-00 | 5-50 | |
14-30 | 8-10 | |
17-45 | 15-40 | |
18-40 (до 7 Пересипської) | ||
Примітка: від с. Протопопівка до с. Черевичне їхати приблизно 10 хв |