Проблеми з енергопостачанням в с. Протопопівка

Як відомо, підготовка до наступного осінньо-зимового періоду в енергетиці розпочинається одразу після завершення попереднього. До початку зими мають бути виконані усі заходи, передбачені планами підготовки електричного господарства, адже саме на зиму припадає максимальне навантаження на електромережі. Це стає для енергокомпаній випробуванням на стійкість та відповідальність.

Зима тільки но розпочалася, а жителі с. Протопопівка Біляївського району та двох дачних масивів вже стикнулися з проблемами енергопостачання: стрибки напруги від 160 до 240 В, що призводить до виходу з ладу побутового електрообладнання, постійне вимикання через невідповідний стан електромереж.

Так, мешканка с. Протопопівка Заріпова Олена звернулася до державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Одеській області із зверненням, в якому закликала вплинути на вирішення критичної ситуації, що склалася з енергопостачанням в селі.

Один з дротів відверто провисає, і це після трьох “ремонтів” за останній тиждень

 

 

А ось і причина провисання дроту – ізолятор окремо, штир кріплення окремо

 

В’язка дротів на ізоляторі на цьому ж стовпі “дещо” відрізняється від схеми наведеної у довідниках.

А поки жителі сидять без світла та самостійно намагаються вирішити проблему голова Августівської сільської ради зайнята покращенням свого іміджу, використовуючи районну газету.