Щорічно, 22 квітня по всій планеті відзначають День Землі. Зміст цього дня в тому, щоб людство в черговий раз замислилося про вразливість навколишнього середовища від своєї діяльності, вчергове поглянуло на проблеми, які стоять перед людиною та світом, що її оточує.
Наразі, за даними WWF (Всесвітнього фонду дикої природи ) за останні сорок років на Землі вже зникло 60% дикої природи. Вирубка лісів, зміни клімату, полювання та інші людські фактори є основними чинниками зменшення популяції або навіть повного зникнення локальних видів рослин та тварин. Та серед усіх чинників, найбільшої шкоди дикій природі завдає руйнування природних середовищ існування задля створення сільськогосподарських угідь.
Разючі цифри навели дослідники і щодо знищення тварин заради їжі – в результаті полювання повністю зникли не менше 300 видів ссавців.
Учені також підрахували, що близько 90% морських птахів, через забруднення територій, мають пластик у шлунку, а половина мілководних коралів взагалі зникла за останні 30 років.
Пам’ятайте, Земля – наш спільний дім, який ми залишимо нашим нащадкам!