41 сесія Усатівської сільської ради

23 серпня 2023р відбулася 41 позачергова сесія Усатівської сільської ради.

 Сесія розпочалася зі  змін в складі депутатського корпусу.Так, від партії “За майбутнє” прийняла присягу Попова Ніна Іванівна, жителька села Міжлиманського, яка була третім номером в партійному списку.

Далі, депутатами прийнято ряд соціальних питань: розглянуто заяви жителів на лікування, надання матеріальної допомоги важкохворим, на оздоровлення учасників бойових дій, виділення коштів на придбання шкільного приладдя учням, що мають статус дітей-сиріт, розглянуто питання харчування дітей у закладах освіти.

Також внесені зміни в рішення ” Про бюджет Усатівської сільської ради на 2023р”. Згідно звернення голови Одеської ОВА виділено субвенцію на допомогу ЗСУ та ТРо в розмірі 29,7 млн грн. Виділено кошти на ремонт найпростішого укриття в селі Набережне, передбачено близько 1 млн грн на облаштування обмостки в Іллінському ліцеї та Августівському будинку культури, ремонт даху Міжлиманського дитячого садочка ” Орлятко”, ремонт приміщень Августівського ліцею.  Виділено кошти для участі футбольних команд в змаганнях. Прийнято рішення про введення додаткової штатної одиниці Августівського ліцею – водія шкільного автобуса.