Затвердження бюджету, штатного розпису, створення відділів – головні питання чергової сесії Усатівської сільської ради.

22 грудня відбулася чергова сесія Усатівської сільської ради Одеської області

Одним із важливих питань сесії було затвердження бюджету на 2021 рік. Запланована дохідна частина місцевого бюджету становить 135,61 млн. грн загального фонду та 2,16 млн. грн спеціального фонду. В видатковій частині передбачені кошти, зокрема: на охорону здоров’я (програма “доступні ліки”), соціальний захист населення ( пільговий проїзд певним верствам населення; програма ” студентський рейс”; матеріальна допомога домогосподарствам в опалювальний період; надання матеріальної допомоги на лікування, вирішення соціально-побутових проблем, поховання малозабезпеченим верствам населення, інвалідам війни, учасникам ВОВ, учасникам АТО та їх сімей. Крім того, видатки на культуру та мистецтво становлять близько 9 млн.грн, фізичну культуру і спорт 2,48 млн.грн, на утримання закладів освіти, житлово- комунальне господарство, охорону навколишнього середовища, утримання спільної пожежної команди з Нерубайською сільською радою, на утримання адміністрації 10,7 млн.грн.

Штатна чисельність, разом із створеними відділами та старостами, на 1 січня 2021 року становитиме 72 одиниці. Слід зазначити, що план соціально – економічного розвитку на 2021-2025рр. знаходиться в процесі розробки, тож бюджет однозначно буде переглядатися вже в новому, 2021 році.

Крім того, у зв’язку із змінами у адміністративно – територіальному устрої, для повноцінного функціонування об’єднаної громади створені наступні відділи: відділ освіти; сектор культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту; служба у справах дітей; юридичний відділ; відділ соціального захисту населення-центр соціальної служби ; відділ бухгалтерського обліку та звітності; сектор містобудування та архітектури; відділ комунальної власності та земельних відносин; відділ житлово-комунальної власності, транспорту та охорони праці; сектор благоустрою та екологічної безпеки; сектор мобілізації та охоронної роботи, надзвичайних ситуацій, пожежної безпеки та взаємодії з правоохоронними органами.

Також, прийнято рішення в покладенні повноважень про укладання нотаріальних дій в Усатівській сільській раді на старосту Іллінського старостинського округу Поліщук О.В.