Чергові збори у с. Набережне. Кандидатів на посаду директора КП “Набережне” не знайшлося.

2 серпня 2018р. у с. Набережне пройшло чергове зібрання мешканців з приводу подальшої роботи комунального підприємства “Набережне”. На зборах, крім мешканців, була присутня голова Августівської сільської ради Таран О.Г.. Теперішній директор пан Рощін зібрання проігнорував, знаходячись у довготривалій відпустці після затримання працівниками поліції 19 червня 2018р. при спробі отримання хабара.

Головним питанням зборів був розгляд кандидатури нового директора КП “Набережне”. Однак, оскільки мешканців, що бажають очолити підприємство не знайшлося, розмова поступово перейшла на обговорення поточного стану підприємства. А ситуація знову наближається до критичної – нечисленним мешканцям с. Набережне важко утримувати роздутий, на думку жителів, штат комунального підприємства. Заборгованість громадян перед КП “Набережне” складає більше 100 тис. грн, а теперішній директор пан Рощін не спромігся подати жодного судового позову до злісних боржників. З залу лунали пропозиції скоротити одного з двох бухгалтерів, передати на баланс Августівської сільради очисні споруди, газову котельну або взагалі, передати керівництво Августівській сільраді.

Втім, все на що спромоглася сільська голова Таран О.Г. – це на обіцянку чергової субсидії. І хоча місцеві депутати бездумно голосують за будь які пропозиції голови, нездатність Августівської сільради налагодити роботу в комунальному підприємстві чимало коштує як самим мешканцям с. Набережне у вигляді тарифів, так і іншим жителям Августівської сільради – адже саме за рахунок скорочення інших програм буде надаватися субсидія.

Щодо наступника на посаді директора, то тут історія знову повторюється. Знову обвинувачення в протиправних діях директора, знову директор не надає звіту громаді, знову Августівська сільрада не бажає самостійно перевірити діяльність підприємства при звільненні директора. Також, з високою ймовірністю можемо припустити, що відкритого конкурсу на посаду наступного директора знову не буде, обійдуться кимось з особистих знайомих голови Таран О.Г.