Недолугий “благоустрій” Усатівської громади

Мешканці села Протопопівка Усатівської громади Одеської області, разом з пасажирами рейсових автобусів, кожного дня, протягом останніх трьох років, споглядають наслідки недолугої спроби благоустрою протопопівського кладовища.

Поламаний паркан та поряд бетонні вироби, вже третій рік вростають в землю поруч з місцем останнього спочинку. Свого часу, у 2021році з бюджету Усатівської сільскої ради  були витрачені кошти на проведення відповідного ремонту та закуплені матеріали. Втім, довести справу до логічного завершення посадовцям Усатівської сільської ради щось завадило.

Так само щось перешкоджає депутатській фінансовій комісії Усатівської сільської ради проконтролювати виконання рішення щодо проведення ремонту, чи, хоча б, надати відповідь та роз’яснити обставини ситуації що склалися.

Офіційна позиція Усатівської сільської ради – війна, зараз не на часі. Проте це якась дуже вибіркова “неначасність”, скоріше брехлива відмовка. Адже безліч інших робіт проводилися та закуповувалися за два воєнні роки, у тому числі і облаштування огорож. Так, в березні- квітні 2022 року були укладені договори та сплачені кошти за облаштування бетонного паркану в с. Усатове, вул. Остапа Вишні

В листопаді місяці 2023 року маємо дві угоди по 95 630,10 грн з облаштування огорожі кладовища в с. Усатове

Маємо і закупівлі в 2023 році бетонних стовпів та плит для облаштування огорож.

Тож особливий стан не перешкоджає посадовцям витрачати бюджетні кошти на закупівлі матеріалів та робіт. Тоді, що сталося з протопопівським кладовищем? Чи пам’ятають ще посадовці Усатівської сільської ради про не виконані роботи та марно витрачені бюджетні кошти? Чи матеріали вже поклали на довічний спокій, а метою закупівлі був не благоустрій, а перекладання бюджетних коштів до кишені правильного постачальника?