Рекультивація стихійного сміттєзвалища у с. Протопопівка. Що далі?

Несанкціоновані сміттєзвалища являються величезною проблемою України. Щороку, кожен українець  створює близько 220–250 кг твердих побутових відходів, значна кількість яких, замість вивезення на полігони ТБВ,  з’являється в лісосмугах, полях, водоймах.

Не є виключенням і Августівська сільська рада Одеської області. Сміттєві звалища спотворюють краєвиди нашої місцевості та негативно впливають на екологічний стан природного середовища. З року в рік ведеться боротьба за чисте довкілля і ці заходи потребують постійного фінансування. Замість використання коштів платників податків дійсно для благоустрою сіл їх витрачають на вивезення сміття недобросовісних та безвідповідальних громадян.

Так, за кошти з Біляївського районного бюджету та згідно відповідної програми було ліквідовано стихійне сміттєзвалище в селі Августівка. Наразі за кошти бюджету Августівської сільської ради проводиться розчищення звалища біля села Протопопівка.

Проблема стихійних сміттєзвалищ потребує розробки заходів у масштабах країни для  ліквідації та запобігання повторного виникнення, але насправді, самий дієвий і легкий із них, це кожному зробити невелике зусилля над собою –  стати відповідальним та не смітити.

Прибирання стихійного сміттєзвалища, с. Протопопівка, 25 липня 2019р.
Прибирання стихійного сміттєзвалища, с. Протопопівка, 25 липня 2019р.
Прибирання стихійного сміттєзвалища, с. Протопопівка, 25 липня 2019р.