Августівська с/р – сміття нам підкидають !

Продовжуємо тему “Чисто тільки там, де не смітять!

Знаменитий Куяльницький лиман з цілющими властивостями води та грязей, безлюдними берегами і неповторними краєвидами,  завалений  сміттям по схилах. Всі посадки, вздовж дороги до лиману, засипані горами мотлоху, склянками, пластиком.

 

 

Зрозуміло, що забруднюють навколишнє середовище самі місцеві жителі. Така поведінка залежить частково від виховання, але ситуація була б значно інша, аби був організований вивіз сміття із сіл.

А як цим переймається Августівська сільська рада? Відповідь всім відома. Нагадаємо вирок Одеського Апеляційного суду від 6 липня 2016 року, в якому визнається неправомірна діяльність посадових осіб Августівської сільради, яка привела до створення стихійних сміттєзвалищ в околицях та самих селах Августівка, Черевичне, Протопопівка, та накладаються зобовʼязання відновити належне вивезення сміття.

Як повідомляється в сьогоднішньому репортажі телеканала “Репортер” сміття вивозиться раз на тиждень, і  коштує це задоволення 120 грн з місцевого жителя. Чи справді воно вивозиться? Ким і куди? Голова сільської ради Таран О.Г.  в сміттєзвалищах звинуватила якихось міфічних прибульців з міста, які вночі підкидають сміття і справитися з цим сільська рада неспроможна.

Репортаж телеканала “Репортер” від 2 вересня 2017року