Засідання Біляївської ПК – розгляд поведінки посадових осіб Августівської сільради

18 жовтня, в Біляївській районній раді відбулося засідання комісії з питань регламенту, етики, гласності, законності, правопорядку та соціального захисту. Зокрема на засіданні розглядалося:

  • звернення гр. Лозовської Л.М., Лозовського В.В., Яланжи О.М. щодо звинувачення посадових та службових осіб Августівської сільської ради у вчиненні протиправних дій 21.08.2017 р. та 07.09.2017 р. в приміщенні Августівської сільської ради;
  • розгляд звернень депутата районної ради Артеменко С.В. та помічника – консультанта депутата Заріпової О.В. щодо звинувачення посадових та службових осіб Августівської сільської ради в порушенні прав останньої в статусі помічника – консультанта депутата районної ради;
  • звернення гр. Лозовського В.В. від 23.08.2017 р. щодо звинувачення посадових осіб Августівської сільської ради у порушенні таємниці листування.

Представили роз’яснення по ходу кримінальних проваджень представник Іллічівської місцевої прокуратури та начальник Усатівського відділення поліції Біляївського відділу поліції.

Було заслухано і голову Августівської сільської ради Таран О.Г., щодо поведінки її підлеглих. Таран О.Г. не побачила в діях працівників ніяких противоправних дій і її відповідь звелась до слідуючого: місцеві жителі мають наглість приходити до голови на прийоми, задають питання по роботі, фіксують на відео її обіцянки та в подальшому піддають гласності її некомпетентні відповіді. “Група підтримки” Августівської сільської ради на засіданні, як завжди, вели себе зухвало, заважали роботі комісії, тим самим виявляючи неповагу до всіх присутніх.

Працівники Августівської сільради і Ко

Розглянувши всі звернення та заслухавши відповідачів Біляївська міська рада винесла висновки та рекомендації:

  • Звернутись до Іллічівської місцевої прокуратури та Біляївського ВП ГУНП в Одеській області про внесення відомостей до ЄРДР і початку досудового розслідування за ознаками ст. 129, ст. 161, ст. 296 Кримінального Кодексу України відносно дій гр. Блащука О.І. та Діброва В. по вказаним зверненням гр. Лозовської Л.М., Лозовського В.В., Яланжи О. М., а також проведення всебічного та об’єктивного розслідування і притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.
  • Звернутись до Іллічівської місцевої прокуратури та Біляївського ВП ГУ НП в Одеській області щодо притягнення Блащука О.І. та Сіренка В.В. до кримінальної відповідальності за ознакою ч. 2 ст. 350 КК України (перекваліфікації кримінального провадження), оскільки відповідно до заяви Заріпової О. Є. в їх діях вбачається заподіяння тілесних ушкоджень громадянинові (Заріповій О. Є.), яка виконувала свій громадський обов’язок у зв’язку з її громадською діяльністю.
  •  Направити звернення гр. Яланжи О.М. від 31.08.2017 р. до Роздільнянського МРВ СБУ в Одеській області та клопотати про проведення відповідної перевірки і вирішення питання про відкриття кримінального
    провадження за ознаками ст. 161 КК України у зв’язку з наявністю у діях і висловлюваннях Блащука О. І та Діброва В. ознак розпалювання національної ворожнечі та ненависті, приниження національної честі та гідності гр. Яланжи О. М.

На наступному засіданні постійної комісії заслухають інформацію Іллічівської місцевої прокуратури, Біляївського ВП ГУНП в Одеській області та Роздільнянського МРВ СБУ щодо вжитих заходів реагування по зверненнях гр. Лозовської Л. М., Лозовського В. В. та Яланжи О. М., звернень депутата районної ради Артеменка С.В. та помічника – консультанта депутата Заріпової О.В.