Засідання депутатської комісії ЖКГ, транспорту… Усатівської сільської ради

5 лютого 2021р в приміщенні Усатівської сільської ради відбулося засідання депутатської комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, зв’язку та інформатизації.

Серед питань порядку денного була заслухана доповідь керівників відділів освіти та культури про проходження опалювального сезону в підпорядкованих комунальних закладах сільської ради.

Розглядалося колективне звернення мешканців громади щодо готовності Усатівської сільської ради до осінньо – зимового періоду 2020-2021рр та ліквідації негоди 27-29 січня 2021р, зокрема, наявність техніки для ліквідації стихійних лих, наявність штату для роботи на цій техніці, наявність додаткових угод з місцевими підприємствами та фермерствами.

Розглянули скаргу мешканки Латівки про неналежне надання послуг перевезень жителям міжлимання місцевим перевізником.

На звернення Колісніченка П. щодо ремонту дороги С160533 на Протопопівку, запрошений, керівник служби місцевих автомобільних доріг Одеської області Бахмутов О.В. зазначив, що в цьому році значне скорочення фінансування на ремонт доріг загального значення – на 216 км доріг колишнього Біляївського району в цьому році виділено близько 2,2 млн.грн. Та ще раз наголосив, що поточний дрібний ремонт даної дороги можливий тільки за рахунок співфінансування з сільською радою.