Жителі Маринівської сільської ради залишилися без водопостачання

 Коли в країні наголошують на обов’язковому виконанні санітарних норм при пандемії коронавірусної інфекції, обговорюють сильну посуху в південному регіоні, частина жителів села Маринівка, що на Одещині, третій тиждень знаходяться без водопостачання.

Раніше перебої з водою іноді траплялися, але цього року стався справжній “колапс”, кажуть жителі. Ніхто не попередив про відключення, вода у кранах щезла раптово, а резервні ємності, що знаходяться на балансі місцевого комунального підприємства, виявилися чомусь порожніми. І, якщо в приватних садибах мали хоч якийсь запас води, то жителі місцевої багатоповерхівки залишились в найгіршому становищі.

“Місцева влада на звернення не реагує, сільський голова самоусунувся від проблеми і навіть підвозу води не може організувати” – бідкаються мешканці багатоповерхівки.

Наразі, жителі Маринівської сільської ради колективно звернулися до відповідних служб та представників виконавчої гілки влади, і мають надію на швидке реагування і вирішення проблеми водопостачання.