Звернення мешканців с. Августівка з приводу підвищення цін на автобусні перевезення – проігноровано

Майже два місяці тому, відбулося підвищення цін на проїзд в автобусах маршрутів №32 та №34, що обслуговують села Августівської сільради Одеської області. Мешканці сіл Августівка та Протопопівка звернулись до депутатів обласної та районної рад з вимогою перевірити законність та обгрунтованість  встановлення цін на пасажирські перевезення. Про результати звернення до обласного депутата повідомляє заступник голови ГО “Громадський контроль” Будник В.П.:

Шановні мешканці  с. Августівка!

Два місяці тому, я разом з Вами звернулася з колективним зверненням до депутата Одеської обласної ради Чапіра Д.П. з питанням незаконного  підняття проїзду в маршрутці № 32  на 40% (до 25 грн). Наразі, мені телефонує велика кількість людей із запитаннями – тому я вимушена пояснити ситуацію. На жаль, ймовірно, шановний Дмитро Петрович не зміг вирішити цю проблему, або не захотів вступати в конфлікт з обласним департаментом з питань транспорту та автомобільною монополією в особі 3-го автобусного парку.  

депутат Одеської обласної ради Чапір Д.П.

Тому , доводжу до вашого відома, що на подане, два місяці назад, колективне звернення до депутата Одеської обласної ради Чапіра Д.П., відповіді  так і не отримано“.