Спортивно-оздоровчий табір “Хаджибей” для “Міжлимання”

В селі Черевичне Августівської сільської ради Одеської області на березі лиману ще донедавна існував спортивно-оздоровчий комплекс “Хаджибей”. Територія з низкою будівель входили до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад області, управління якими здійснювалося Одеською обласною державною адміністрацією.
Але Одеська обласна рада передає майно з балансу облради до комунального підприємства ” Облтрансбуд”, а той, в свою чергу, в квітні 2018 року передав комплекс приватному підприємству ” АГРОХІМ- БУД”.
А вже 4 вересня 2019 року обласна рада приймає рішення, згідно якого надає орендарю право на викуп нежитлових приміщень та споруд, без проведення конкурсу.
Згідно інформації розповсюдженій депутатом Біляївської райради Сергієм Кузьмуком., наразі спортивно- оздоровчий комплекс в с. Черевичне знаходиться у жахливому стані. Втім мова вже йде не про фізичний стан будівель, а про остаточну втрату майна та землі для Августівської громади.

територія спортивно-оздоровчого комплексу “Хаджибей”

Зберегти спортивно-оздоровчий комплекс “Хаджибей” у власності громади та використовувати для оздоровлення дітей усього “Міжлимання” закликає своїх колег депутат Августівської сільської ради Одеської області Дубина Олег. До сесії, яка відбудеться 30 січня, він подав проєкт рішення «Про звернення депутатів Августівської сільської ради до Одеської обласної ради щодо перегляду рішення Одеської обласної ради від 04.09.2019 року № 1063-VIІ «Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад області, що підлягають приватизації». У своїй пропозиції депутат просить Одеську обласну раду скасувати своє рішення щодо продажу та передати територію спортивно-оздоровчого комплексу “Хаджибей” у власність Августівської громади.