Навіщо нам Усатівська ОТГ, ми ж раніше якось виживали?

“Навіщо нам Усатівська ОТГ, ми ж раніше якось виживали ?”
Саме такий аргумент привела, сумнозвісна, після подій на громадських обговореннях щодо створення Усатівської ОТГ, працівниця будинку культури Августівської сільської ради, на нараді в Одеській ОДА .

Так, 24 січня 2020 року в Одеській обласній держадміністрації відбулося засідання з доопрацювання проекту перспективного плану формування територій громад Одеської області. На це засідання прибула і ціла когорта прихильників створення так званої “Міжлиманської” (Августівської ОТГ)

Депутат Біляївського району від Августівської сільради намагався довести безпідставність створення Усатівської ОТГ, спираючись на відсутність у нього інформації про наявність спільних меж між Усатівською та Августівським сільрадами.


Голова Августівської сільської ради Таран О.Г. своїм виступом силувалась переконати присутніх у тому, що начебто саме Усатівська сільська рада стала на заваді створення об’єднання трьох сільських рад району “Міжлимання” в ОТГ. Її підтримували присутні на зборах працівники Августівського будинку культури, адже приємно лобіювати власні політичні інтереси у робочий час, оплачений коштами платників податків.

Додаткову абсурдність намагання перетворити так званим “представникам Августівської сільради” нараду на базар додавав той факт, що збори проводилися лише тим ОТГ – по яким були зауваження на нараді у Мінрегіоні від 17/01/2020р. Але по Усатівській ОТГ (у складі сіл Августівської, Іллінської, Маринівської та Усатовської сільрад) не виникло жодних зауважень.

Тож, Одеська обласна державна адміністрація подасть на розгляд Мінрегіону перспективний план формування територій громад Одеської області без змін у складі населених пунктів Усатівської ОТГ

Повна версія наради за посиланням