“Достойне” проходження перевірки – заява ГО “Громадський контроль” по результатам перевірки Августівської сільради

“Ознайомившись із актом фінансової перевірки Держаудитслужбою діяльності Августівської сільської ради, громадське об’єднання «Громадський Контроль» упевнилось, що надалі неможливо залишати без нагляду громадськості діяльність місцевої влади. Усі заяви громадського об’єднання та небайдужих громадян про фінансові порушення у Августівській сільраді до Держаудитслужби, які були у компетенції цього органу, знайшли своє підтвердження.

Дивує, що вже маючи на руках акт перевірки, голова Августівської сільради Таран О.Г. на початку чергової сесії 31.01.2019р. повідомила присутнім депутатам, що сільрада пройшла перевірку «достойно».

Якщо 1 375 000,00 грн. збитків, – це «достойно», то за яку суму голові сільради було би соромно? І це при тому , що Держаудитслужбою не проводився аналіз цін на закупівлю товарів, матеріалів та послуг, бо це не в компетенції цього органу. А 50 000,00 грн. неправомірно отриманої зарплатні, це теж «достойно» ? Шість протоколів про адміністративні правопорушення на бухгалтерів, у тому числі бухгалтерів дитячих садочків, голову сільради, за якими повинні будуть виплачені штрафи, це також «достойно» ?

Не несе ніякої відповідальності за це все неподобство тільки голова бюджетно-фінансової комісії – депутат Люшенко С.В. Так, законодавство не передбачає цього, але ці 1 375 000,00 грн. збитків і на Вашій совісті шановна Світлана Володимирівна! Бо тільки Ви одна знаєте, що Вами керує – відсутність твердого характеру,  чи  шкурні інтереси ?

Депутати так зраділи на сесії, що з перевіркою усе гаразд, що в черговий раз виділили премію за сумлінну працю голові  Таран О.Г. за січень 2019р. Відсутність гарячого харчування у школах Августівської сільради через неквапливість працівників сільради з подовженням або укладанням нового договору депутатів не засмутила.  А голова в свою чергу виділила премії своїм бухгалтерам.

Шановні депутати! Напевно Ви будете послідовні та надайте голові і її посадовцям можливість заплатити штрафи із бюджету, а не зі своєї зарплатні. Ви ж завжди приймаєте «мудрі» рішення, голосуєте за все, що Вам підносить голова, дехто сором’язливо «утримується», але ніхто ніколи не голосує «проти».

Громадське об’єднання «Громадський Контроль» буде стежити за поверненням коштів до бюджету!”

 

Будник Віра Павлівна,

замісник голови ГО “Громадський контроль