Генплан с. Августівка Біляївського району – “робота рухається до логічного завершення”

Як і обіцяли (в попередньому матеріалі), інформуємо Вас про офіційну позицію Біляївської районної адміністрації щодо подальшої долі генерального плану села Августівка БІляївського району.

відповідь тво голови Біляївської РДА Рудоманенко О.В.

 

Ні виконавець відповіді  головний архітектор Білївського району Щекотілін І.О., ні тимчасово виконуюча обов’язки голови Біляївської адміністрації Рудоманенко О.В. – не надали чіткої відповіді. Вони практично повторили обіцянки Августівської сільської ради. Чітко сформована тільки одна фраза: «с. Августівка в зоні дії двох лиманів………….. прибережна захисна смуга шириною не менше двох кілометрів від урізу води…….»
Висновки робіть самі, бо районна влада не хоче, мабуть, «бурної реакції» населення і не бере на себе відповідальність – сказати правду. Що ж має на увазі районна влада під висловом: « робота рухається до логічного завершення», – кожен може пояснити собі по різному, наприклад: ” Раз прибережна зона 2 кілометри, то  генплан (а разом з ним і ділянки) не будуть затверджені”

Якщо Ви оптиміст, то можете надіятись, що районна влада порушить Закон і затвердить цей генплан, якщо ж Ви реаліст – то ви повинні розуміти, що для цього повинні існувати деякі додаткові чинники. Наприклад,  при розробці та затвердженні генплану с. Набережне, яке цілком знаходиться в прибережній захисній смузі Хаджибейського лиману, головному архітектору Біляївського району Щекотіліну І.О., та деяким іншим працівникам Біляївської РДА, були виділені земельні ділянки. Звісно ми не можемо стверджувати, що саме це було головної запорукою успішного затвердження генплану, але факт є фактом – с. Набережне отримало новий генплан. На відстані близько 1800 метрів від Хаджибейського лиману, та також біля 800 метрів від меж с. Протопопівка зусиллями того ж Щекотіліна І.О. та голови Августівської сільської ради Таран О.Г. незважаючи на прибережну захисну зону, супротив місцевих жителів, змінили цільове призначення земельної ділянки на “будівництво бойні.”

З цієї відповіді можемо зробити лише один висновок – головному архітектору можна працювати в дипломатичній службі, відповідь на запит надав, а на конкретне питання – відповіді немає. Втім час усе покаже.

 

Заступник голови Громадського об’єднання «Громадський Контроль» Будник В.П.

 

Генплан с. Августівка – туманні перспективи та відсутність вільних ділянок