Кіт в чорному мішку, або щедрості сільради не має меж

       День Незалежності вже давно позаду, але деякі події його святкування все ще жваво обговорюються жителями. Увагу присутніх на святі, привернули, урочисто вручені головою Августівської сільської ради Таран О.Г. ,чорні сміттєві мішки для різних установ. Виявилося, що сміттєвий мішок – це упаковка подарунка! Що сказати, сміливий креатив від Августівської сільської ради. Звичайний інтерес, що можна подарувати до Дня Незалежності в сміттєвому мішку,  виявив деякі цікаві подробиці. На  запит Буднік Віри Павлівни щодо подарунків, Августівська сільрада відповіла слідуюче:

Хочеться відмітити, що набір миючих засобів  за 147 грн включає в себе пральний порошок Gala – 450гр 1 шт, засіб для миття посуду Gala – 1 шт, та засіб для миття скла Gala – 1шт, а упаковочні сміттєві мішки в списку відсутні (мабуть щедрий подарунок якогось мецената).

Саме цікаве в цій історії полягає в тому, що подарунки були різні. Наприклад, відділення поштового звʼязку отримало чорний пакет з графином та двома склянками, школа отримала скляний сервіз, а будинок культури та амбулаторія набір миючих засобів, і поки невідомо, хто ж отримав 6 ел.чайників.

Ось із такої маленької та незначної події вимальовується велика брехня.