Комунальне підприємство “Міжлимання” – пропозиція щодо створення не надходила

На черговій сесії, наприкінці грудня 2019р., депутати Августівської сільської ради прийняли рішення про ініціювання створення спільного комунального підприємства “Міжлимання”. Метою створення підприємства було покращення якості послуг, що надаються мешканцям Августівської, Іллінської та Маринівської сільських рад та спільне вирішення наявних проблем.

Втім, схваливши рішення, депутати не запланували жодних видатків у бюджеті 2020р. на спільне комунальне підприємство.
З питанням, на якому етапі знаходиться створення необхідного комунального підприємства та які послуги плануються надаватись населенню, за нагоди, поцікавились у керівництва Іллінської сільської ради.

На що отримано відповідь, що до Іллінської сільської ради пропозицій стосовно створення спільного комунального підприємства від Августівської сільської не надходило.

Через, майже, два місяці з дня прийняття рішення, голова Августівської сільської ради так і не надала схвалену пропозицію сусіднім сільським радам. Така неспішність, та подальша незацікавленість в проєкті, наводить на думку про справжню, суто медійну, мету “створення” спільного комунального підприємства.