Матеріальна допомога за перше півріччя 2018

По результатам витрат бюджету за перше півріччя 2018 року Августівська сільська рада на матеріальну допомогу мешканцям виплатила 184223.90 грн.  Як і в минулому році виплати на лікування значно різняться  – від 500 грн до 5тис.грн, не має єдиної суми допомоги  на поховання – одним 500 грн іншим 1тис.грн. Також сільська рада продовжує надавати виплати без зазначення  формулювання, що вказувало б на причину виділення коштів.

Що ж до наданої цифри в 184тис.223грн90коп. Через відсутність відкритого доступу до публічної інформації та зловживанням Августівською сільською радою наданням матеріальної допомоги, кожного місяця дані виплат запитувались та оприлюднювались. Порівнявши суми виплат помісячних та загальну за півріччя маємо 9тис.473грн90коп різниці.

Де згубились ці кошти, та на що витрачені? Сума дуже схожа на святковий стіл, який накрили для деяких депутатів та співробітників Августівської сільської ради до Дня Перемоги – сумнівно соціально незахищених. Хто виділив кошти на дане частування невідомо – виконком, чи депутати, а може і голова особисто. Та чому дана сума приховалась при місячному запиті надання матеріальної допомоги?