Незаконна вирубка лісосмуг в Усатівський громаді. Із депутатів міськради у лісоруби ?

Тотальна вирубка захисних лісових насаджень останні роки набула катастрофічних обертів. І Усатівська громада Одеської області не виключення. Чорні лісоруби масово знищують лісопосадки вздовж автомобільних доріг, біля лиманів, на межах полів.

Так, 19 вересня на території Августівського старостинського округу біля монументу ” Поясу слави” на трасі Р71 розгорнулася майже промислова деревозаготівля.

П’ ять заготівельників на двох бусах з причепом вирішили, як пояснив їх керівник, зібрати “трохи сухостою”. Та так захопились, що зрубаними деревами пошкодили високовольтну лінію електропередач та мережу місцевого інтернет провайдера. На місці збору “сухостою” було виявлено біля 20 свіжих пеньків.

На таку зухвалу вирубку лісосмуги оперативно відреагували небайдужі мешканці села Черевичного – Яланжі Олег та Малога Олександр які і затримали “лісорубів”( до речі, їм “лісоруби” пропонували чималий хабар, дякуємо за принциповість). До них приєдналися староста Августівського старостинського округу Дубина Олег, депутат Усатівської сільської ради Лозовська Людмила. Прибув і представник інтернет провайдера, а згодом і Суворівський РЕМ зайнявся ремонтом пошкодженої лінії.

От тільки з правоохоронними органами якось не склалося – за більше двох годин очікування ні дільничого інспектора, а ні викликаного патрульного екіпажу з Усатівського відділення поліції.

Тож, правопорушники, після довгого чекання на правоохоронців та тривалих консультацій телефоном, покинули ймовірне місце злочину. Поліція ж прибула майже через три години після виклику, пояснивши затримку оформленням нетверезого.

Ну і до всього, “керманич лісорубної бригади” представився колишнім депутатом Одеської міської ради Валентином Черновим.

Валентин Чернов
фото Чернова Валентина з сайту “Миротворець” та фото з місця подій

Згідно даних сайту "Миротворець" Валентин Чернов - посібник терористів, один із засновників проросійської партії "Родіна" та сепаратиського руху "Єдіная Одеса", організатор руху "Кулікове поле", один із організаторів  групи бойовиків " Одеська дружина".