Нічні прогулянки лісосмугою. Чим займалися чоловіки з Нерубайського та Усатового на схилах Куяльницького лиману

За останні декілька років ми спостерігаємо невтішну картину – від захисних лісосмуг нашого міжлимання залишаються одні пеньки та ріденькі чагарники. Прикладають до цього руку і працівники сільських рад, і місцеві жителі. Але найбільш нищівної шкоди лісосмугам завдають далеко не нужденні люди, а «чорні лісоруби», для яких незаконне випилювання дерев стало доволі прибутковим бізнесом. І це далеко не місцеві.

23 вересня 2020р., мешканці села Латівки, прогулюючись схилами Куяльницького лиману почули звуки бензопили, що доносилися з лісопосадки поруч. Наблизившись побачили, як падає спиляне дерево, та двох чоловіків з сокирою та бензопилою. Чоловіки, побачивши непроханих гостей, кинули сокиру, та прихопивши із собою бензопилу кинулися тікати, залишивши автомобіль біля лісосмуги.

На повідомлення про правопорушення прибув місцевий дільничний інспектор та слідча група поліції, депутат Біляївської районної ради, депутат Августівської сільради, мешканці навколишніх сіл.

При огляді місцевості виявилось ще із десяток свіжих пеньків, бензопилу знайти не вдалося

За декілька годин повернулося вже троє чоловіків за покинутим автомобілем, проте заяви мешканців та покинутої сокири працівникам Усатівського відділення поліції виявилося недостатньо як доказу скоєння правопорушення саме цими громадянами.
Чоловіки ж у свою чергу повідомили, що вони просто прогулюються лісосмугою, вочевидь милуючись виглядом сяючої вночі Одесою.

Тож, після встановлення осіб улюбленців нічних прогулянок – мешканців сіл Нерубайське, Усатове, та власника автомобіля – раніше судимого уродженця Кодимського району, поліція не знайшла підстав для подальшого затримання чоловіків.

І, оскільки винним громадянина у скоєнні злочину може визнати лише суд – залишається лише оприлюднити світлини цих “улюбленців нічних чоловічих прогулянок”.