Нова технологія укладання тротуарної плитки не витримала тиску громадськості с. Латівка

На умовах співфінансування Біляївської райради та Августівської сільської ради Одеської області продовжується будівництво тротуару вздовж траси Р-71 в с. Латівка.
Зазвичай, роботи, які ведуться бюджетним коштом відрізняються своєю ціною та якістю не в кращу сторону. Тротуарна доріжка в селі Латівка не стала виключенням.
Так, працівники підрядної організації вирішили “покращити” технологію укладання тротуарної плитки. Замість передбаченого кошторисом щебеню – використали суміш з глини та навколишнього сміття. Таке “новаторство” привернуло увагу громадськості.

Жорства, глина та каміння не передбачені у кошторисі, а передбачений геотекстіль відсутній

На звернення до голови Августівської сільської ради, мешканці отримали відповідь, що сільська рада, начебто, ніяким чином не впливає на хід робіт та не контролює відповідність укладеному кошторису. Якість виконаних робіт перевіряє виключно технічний нагляд після повного їх завершення, і координати тех.нагляду у голови Таран О.Г. відсутні.

Не задовольнившись відповіддю голови Августівської сільської ради жителі громади звернулись до депутатів та голови районної ради. Наразі невідомо хто саме знайшов потрібні аргументи, втім підрядник все ж таки повернувся до “класичної” технології відповідного кошторису та переробив ділянку з неякісною основою.