Новий шкільний автобус для учнів Іллінської школи

20 серпня 2021 року на площі перед Одеською ОДА урочисто вручили ключі від шкільних автобусів представникам громад Одеської області. 21 громада отримала транспортний засіб на умовах співфінансування з місцевих та обласного бюджету.

шкільні автобуси вишикувались перед Одеською ОДА

В переліку громад, що отримали автобуси була і Усатівська. Автобус придбаний для обслуговування учнів, що навчаються у Іллінському закладі загальної середньої освіти.

Загальна вартість автобуса склала 1.868 млн грн, з них з бюджету Усатівської територіальної громади витрачено лише 200 тис грн, решта сплачено Департаментом освіти і науки Одеської ОДА.

Проте, отримання ключів і навіть самого автобуса не гарантує можливості користування автобусом школярами. Так, рік тому у вересні 2020 року, Августівська ЗОШ с. Августівка теж “отримала” новий шкільний автобус.

новий шкільний автобус Августівської ЗОШ за рік не перевіз жодного школяра, зберігається на приватному подвір’ї водія школи

“Отриманим” автобусом через неквапливість спочатку керівництва Августівської сільської ради, а потім і Усатівської територіальної громади учні жодного разу так і не змогли скористуватися. Виробник автобуса забезпечує дворічну гарантію – один з якої вже минув в очікуванні реакції посадовців.