Обслуговування пересувними відділеннями Укрпошти – недалеке майбутнє більшості сіл Усатівської ОТГ

Укрпошта – національний поштовий оператор, що забезпечує послуги для 15 млн жителів сіл та селищ. З 2018 року Укрпошта впроваджує проект пересувних відділень, які повинні доставляти періодичні видання, посилки, пенсії, ліки та приймають оплату за комунальні платежі.

У рамках впровадження проекту, на території Усатівської ОТГ Одеської області з березня 2021 року залишаться два стаціонарних відділення, у селах Усатове та Латівка. Інші ж села повинні перейти на обслуговування пересувними відділеннями.

У села з населенням до 100 жителів пересувне відділення буде заїжджати раз на тиждень, до 500 жителів двічі, до 1200 – тричі, більше 1200 – чотири рази.

У населених пунктах з великими навантаженням також можуть працювати постійні листоноші.

Тож, вже за декілька місяців, пенсіонери сіл Усатівської ОТГ зможуть перевірити твердження Укрпошти, що отримувати пенсії та сплачувати комунальні послуги у пересувному відділенні зручніше ніж у стаціонарному.

Слід зазначити, що крім Укрпошти, пенсіонери фактично не мають інших варіантів отримання пенсії через відсутність у селах Усатівської ОТГ (крім с. Усатове) банкоматів та відділень банків.