Пожежа в дитячому таборі “Вікторія”

В Одеській області 16-17 вересня оголосили день трауру в звʼязку з загибеллю дітей в таборі “Вікторія”. Про це повідомив голова Одеської ОГА Максим Степанов.

Сьогодні вночі в одеському таборі “Вікторія” трапилася масштабна пожежа. На момент пожежі в будівлі знаходилося 42 дитини. Взагалі на цей час в дитячому таборі оздоровлювалося 150 дітей. В результаті пожежі загинули двоє дітей, троє в лікарні (зі слів, ці діти вистрибнули з вікна палаючого корпусу), ще одна дитина розшукується.

Як повідомив помічник начальника чергової зміни, сигнал пожежі надійшов не з пожежної сигналізації, а з дзвінка на 101 в 23-37. Як виявилося, пожежна сигналізація була відключена вже понад місяць. Коли прибув перший пожежний підрозділ, горів триповерховий дерев’яний корпус. З його слів, на території є гідрант, але тиску води в ньому не було. До пожежної водойми машини підʼїхати  не змогли, через це прийшлося прокладати пожежні рукави з сусідньої вулиці.

Нагадаємо, відремонтований дитячий табір “Вікторія” 26 травня 2017 року  урочисто відкрили президент України Петро Порошенко та мер Одеси Генадій Труханов.