Результати виїзду інспекторів Державної екологічної інспекції до Августівської сільської ради

В середині травня в Августівській сільській раді Одеської області державний інспектор та начальник відділу Державного екологічного контролю поводжень з відходами та небезпечними хім.речовинами проінспектували незаконне сміттєзвалище на околицях села Августівка.

По результатам перевірки Августівська сільська рада отримала припис з обов’язковим виконанням до 15.07.2020:

  • ліквідувати стихійне сміттєзвалище;
  • сприяти роз’ясненню законодавства про відходи серед населення..;
  • здійснювати контроль за додержанням юридичними та фізичними особами вимог у сфері поводження з виробничими та побутовими відходами відповідно до закону та розглядати справи про адміністративні правопорушення….

Крім того, Державна екологічна інспекція з метою розрахунку завданої шкоди засміченим земельним ресурсам та порушенням природоохоронного законодавства звернулася до Головного управління Держгеокадастру про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, на якій знаходиться сміттєзвалище, та її категорію за основним цільовим призначенням.

Наразі серпень місяць і в оперативності реагування сільську раду не відзначиш. На світлинах нижче результат ліквідації сміттєзвалища.

Голова Августівської сільської ради звітує про проведення робіт з розчищення та з інформування населення, але, нажаль, на сьогодні звалище виглядає саме так.