Важлива інформація для клієнтів газового постачальника ” останньої надії”

Із 1 жовтня 2021 року ТОВ “ГАЗ ТЕКНОЛОДЖІ”, яке забезпечувало газопостачанням 126 тисяч побутових клієнтів в Одеській області, припинило постачати газ населенню. Цих клієнтів тимчасово обслуговує постачальник «останньої надії» (ПОН) – газопостачальна компанія «Нафтогаз України».  На жовтень тариф для абонентів ПОН встановлено у розмірі 16,56 грн/куб.

Перевірити чи являється абонент клієнтом ПОН можна за посиланням https://iplatforma.tsoua.com/sap(bD11ayZjPTEwMA==)/bc/bsp/sap/zsite_integr/getvirtstatus.htm

Це тимчасове обслуговування, адже абонент не являється постійним клієнтом “Нафтогаз України”. Для безперебійного газопостачання, протягом 60 днів абоненти мають обрати та підключитися до постійного ринкового постачальника.

Якщо побутовий клієнт бажає підключитися до ГК «Нафтогаз України» як до постійного постачальника з тарифом ” Фіксований” по 7,96 грн за куб. м, необхідно подати заявку на приєднання. Зробити це можна онлайн – на сайті gas.ua або у веб-версії Приват24, а також офлайн – у відділеннях Ощадбанку, Idea Bank, мережі ПУМБ.