Результати надання одноразової матеріальної допомоги по програмі «Соціальний захист населення в Одеській області»

На території Одеської області діє обласна комплексна програма соціальної підтримки населення на 2018-2020 роки «Соціальний захист населення в Одеській області». Одним з напрямків даної програми є матеріальна підтримка осіб з числа незахищених категорій громадян, зокрема наданням одноразової грошової допомоги.

Дана програма розповсюджується і на жителів Августівської сільської ради. Але деякі місцеві громадяни незахищеної категорії, отримали в сільській раді відмову прийняти відповідну заяву, аргументуючи закінченням програми, тоді як у інших жителів продовжували приймати необхідні документи.

Відповідно до відповіді Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОДА на 24 квітня 2019року зареєстровано 2507 звернень громадян Біляївського району, 641 з яких задоволено на загальну суму 2282,2 тис.грн, 174 громадянам відмовлено в наданні допомоги, 1692 звернення перебувають на розгляді і ні про яке згортання даної програми не йдеться.

Тож, Августівська сільська рада, замість підтримки своїх громадян  грубо порушує їх права та надає завідома неправдиву інформацію.