Звернення ГО “Громадський контроль” що до побиття мешканки с. Протопопівка

Як повідомлялося 13.10.2017р, у приміщенні ФАПу с. Протопопівка працівники Августівської сільради напали на помічника районного депутата, мешканку села Протопопівка. Відповідно до заяви Олени Усатівська поліція відкрила кримінальну справу.

Секретар ГО “Громадський контроль” Будник В.П. повідомила що їх громадська організація уважно слідкувала за  “пригодами” зазначених працівників, та зверталась, з вимогою скоригувати їх поведінку, до голови  Августівської сільради. Але з урахуванням останніх подій, та явною нездатністю голови сільради Таран О.Г. контролювати своїх підлеглих , “Громадський контроль” вирішив звернутись до голови Біляївської райради Мішаглі О.Г. та голови постійної комісії “з питань регламенту, етики, гласності, забезпечення законності, правопорядку та прикордонного співробітництва”  Ковтуна В.М. з відповідною заявою:

“Громадська організація “Громадський контроль” просить Вас, розглянути на комісії поведінку працівника Августівської сільської ради, інспектора по взаємодії з правоохоронними органами Блащука О. та голови адмін. комісії, члена виконкому Августівської сільради Сіренко В. ГО “Громадський контроль” створена з метою захисту прав та свобод громадян. Тому ми вже зверталися до голови сільради Таран О.Г. з заявою, вжити міри по недопущенню неконтрольованої поведінки Блащука О. та Сіренко В. при засіданні адмінкомісії по відношенню до помічника депутата райради Олени. Своєю відповіддю  № Б-47, голова Августівської сільради Таран О.Г. заспокоїла громадськість, що “інспектору Блащуку О вказано на недоліки в роботі, та на додержання етики поведінки.”

Але  ситуація становилась все гіршою і гіршою. То Блащук О. кидається на мешканців з образами, не даючи їм змоги висловити свою незгоду з будівництвом бойні, але ж мешканці прийшли до голови сільради в офіційні часи прийому, то розтрощив мешканцю с. Протопопівка штатив відеокамери, а 13.10.2017р. перейшов всі межі нормальної поведінки та наніс тілесні ушкодження Олені, наздогнав те, що не встиг зробити весною при засіданні адмінкомісії.

Просимо заслухати голову Августівської сільської ради Таран О.Г., хай пояснить, чого нам чекати далі від її працівників? Бо до цього часу голова сільради не прийняла логічного рішення, тобто , замість того, щоб замінити голову адмінкомісії, який веде себе неадекватно на засіданні, що підтверджується відеозаписом, вона порекомендувала виконкому виключити зі складу комісії Яланжи О., тому, що він не підписав протокол по тому скандальному засіданню. І це незважаючи на те, що Яланджи О. єдиний зі всієї комісії, хто переймався зеленими насадженнями, ловив тих, хто вирубує “посадки”, не давав, як міг, набирати пісок з лиманів, чернозему. Переймався екологічним становищем, тобто сам з однодумцями збирав сміття в посадках. А що є в активі всіх інших членів адмінкомісії та її голови? Якименко К, яка оббігла всі пороги, не надали навіть копію рішення

Громадськість  не може довіряти людині, яка за своєю посадою покликана слідкувати за дотриманням закону, навпаки, сама плює на норми поведінки, на закон вцілому. Інспектору Блащуку О. плювати на людей, з податків яких він їсть хліб.”

Заступник голови ГО “Громадський контроль”                                                                                       Будник В.П.