Депутати Августівської сільської ради відхилили пропозицію створення Усатівської ОТГ

Сьогодні, 5 листопада 2019р відбулася позачергова сесія Августівської сільської ради Одеської області. У порядку денному розглядалося одне питання –  розгляд пропозиції Усатівської сільської ради щодо добровільного об’єднання з Августівською сільською радою.

За славною традицією Августівської сільради сесія почалася з порушень. Голова Таран О.Г. не повідомила хто саме присутній з депутатів та чи повноважна сесія приймати рішення. Також голова не повідомила про відкриття сесії. Втім, голова Таран О.Г зазначила.: “Депутати вивчили громадську думку, депутати провели роботу кожен на своєму окрузі, провели громадські обговорення – результати є, протокол комісія надала…”

Депутат Дубина О. запропонував розглянути протокол громадських обговорень та колективне звернення щодо зафіксованих численних порушень в процесі громадських обговорень. Втім, його пропозицію депутати відхилили, та без будь- яких обговорень перейшли безпосередньо до голосування щодо пропозиції Усатівської сільської ради про об’єднання. За результатами голосування із 20 зареєстрованих депутатів 4 – за, 16 – проти.  Пропозиція Усатівської сільської ради щодо добровільного об’єднання з Августівською сільською радою  не підтримана.

Неприйняте рішення депутати підтримали оплесками.