Сесія Іллінської сільської ради схвалила пропозицію про утворення Усатівської ОТГ

Сьогодні, 29 жовтня 2019 відбулася позачергова сесія Іллінської сільської ради Одеської області. Найбільш резонансним питанням серед винесених на розгляд депутатів, були дві пропозиції створення об’єднаних територіальних громад – Августівської та Усатівської.

Заслухавши думки присутніх депутатів Біляївської райради та Одеської облради, виступ голови Усатівської сільради та доповідь голови Іллінської сільради, після майже годинного обговорення, депутати перейшли до голосування.

Керуючись думкою мешканців сіл Іллінської сільської ради, висловленої на нещодавніх громадських обговореннях, більшість депутатів затвердило пропозицію Усатівської сільради про об’єднання в Усатівську ОТГ, та відмовила пропозиції Августівській сільраді про об’єднання в Августівську ОТГ.

Нагадаємо, що пропозиції стосовно створення Августівської ОТГ депутати та мешканці Іллінської сільради відмовляють вже у другий раз. І якщо у перший раз відмова була викликана незгодою з розташуванням центру ОТГ,  то підставою для відмови у другий раз, стала вірогідніше усього, інформація про недостатню фінансову спроможність Августівської ОТГ.