Дитяче спортивне дозвілля Латівки. Футбольний матч.

Сьогодні, в селі Латівка, на аматорському спортивному полі відбувся перший дитячий футбольний матч команди “Куяльник”. Товариська гра відбулася з командою села Усатове “Хаджибей”.

Дитячу футбольну команду ” Куяльник” створив і тренує житель села Латівка Олександр Чепель. Займаються діти на футбольному полі, облаштованому Олександром та Ярославом Чепелями і небайдужими жителями – батьком багатодітної родини Бабій В.М., Шаферства С. Ярошевський О., Стоянов Н. З вивозом сміття допомогли директор КП “УСС” Радковська О В.

Раніше це була занедбана земельна ділянка, що заросла амброзією та закидана будівельним сміттям, пляшками та іншим непотрібом. Спільними зусиллями, в післяробочий час, батьки разом із своїми дітьми прибрали територію та облаштували футбольне поле.

Почалися тренування, а згодом з’явилося бажання у “Куяльника” спробувати себе у грі з іншою командою. Запропонували зіграти своїм сусідам із Набережного команді “Флагман”, тим паче, що з більшістю членів команди вони знайомі- навчаються в одній школі. Але, як виявилося, деяким батькам юних гравців здалося не досить облаштоване футбольне поле в Латівці і “Флагман” відмовився. А от матч з професійною командою “Хаджибей ” відбувся.

Команда “Куяльник” дякує за цікаву та напружену гру команді “Хаджибей” та тренеру Середі Олександру.