Не потрібні 100 тис грн? Голова Августівської сільської ради не з’являється на судових засіданнях

В Біляївському районному суді Одеської області розглядається досить резонансна справа про захист честі, гідності та ділової репутації голови Августівської сільської ради Таран О.Г.
За, начебто, завдану шкоду, від розміщення у соцмережах, начебто, неправдивої інформації, голова сільради вимагає з голови та заступника ГО ” Громадський контроль” немало – 100 тис.грн., а з місцевого жителя розміщення спростування. Але справа не просувається після судового засідання 4 березня 2020 року , на якому, нагадаємо, адвокат позивачки навіть не спромігся довести зв’язок походження та розміщення, начебто, недостовірної інформації, з відповідачами.

Сьогодні 15 вересня 2020, вчергове не з’явилися на судове засідання ні позивачка, ні її адвокат. Наступне засідання, через перенавантаженість судів, відбудеться через декілька місяців.

З чим пов’язана втрата інтересу у голови Августівської сільської ради Таран О.Г. до власного позову та “відшкодування” 100 тис.грн – невідомо. Але відповідачі та їх адвокати настроєні рішуче, і мають намір довести безпідставність вимог голови.