Підсумки сесії Августівської сільської ради від 5 вересня 2019р

5 вересня в Августівській сільській раді Біляївського району Одеської області відбулося засідання чергової сесії.

Коротко про головне:

  • По результатам громадських обговорень щодо пропозиції Іллінської сільської ради про обʼєднання Августівської, Іллінської та Маринівської сільських рад в об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селі Іллінка, рішенням сесії прийнято відхилити пропозицію Іллінської сільської ради.
  • Більшістю голосів внесено зміни в цьогорічний бюджет, а саме перенаправлено виділені кошти із водного господарства та надзвичайних ситуацій на очищення від сміття схилів Куяльницького лиману 300 тис.грн (прибране сміття і надалі буде вивозитися на несанкційоване сміттєзвалище в с. Августівка), поточний ремонт дитячого садка 140 тис.грн, на розробку тех. документації електричних мереж клубів с. Протопопівка та Августівка, та зняття 20 тис.грн, запланованих на адмін.будівлю в с. Латівка на огорожу кладовища (загальна проектно-кошторисна документація огородження 318,8 тис.грн)
  • Пропозицію до розгляду  Усатівської сільської ради про обʼєднання Августівської, Іллінської, Маринівської та Усатівської  сільських рад в Усатівську територіальну громаду головою сільської ради Таран О.Г. відхилено, як таку, що втратила чинність.

Відео затвердження змін до бюджету

 

Відео обговорення відхилення пропозиції Усатівської сільської ради