Іллінська сільрада не підтримала створення Августівської ОТГ. Натомість запропонували створити Іллінську.

14 червня 2019р. відбулася чергова сесія Іллінської сільської ради Одеської області. На розгляд, крім іншого було винесено питання, що стосується мешканців не тільки Іллінської сільської ради – пропозицію голови Августівської сільської ради Таран О.Г. щодо об’єднання Августівської, Маринівської та Іллінської сільських рад у Августівську ОТГ з центром у селі Августівка.

У ході тривалого обговорення, депутатами було зазначено що на Іллінських громадських обговореннях, які відбулися 12 травня 2019 року , громадяни підтримали ідею створення ОТГ, але не підтримали розміщення центру у селі Августівка.

Тож, депутати  Іллінської сільської ради, спираючись на думку своїх виборців, одноголосно прийняли рішення  відхилити пропозицію Августівської сільської ради щодо об’єднання у Августівську ОТГ.

Після чого, також одноголосно, була прийнята пропозиція Іллінського сільського голови Григорченка С.В.  надати пропозицію Августівській та Маринівській сільським радам об’єднатися у Іллінську (Міжлиманську) ОТГ з центром у с. Іллінка. Як зазначили депутати, на відміну від Августівської сільради, у Іллінської є власні приміщення для майбутньої ОТГ та більш вдале географічне розташування. Крім того, депутати наголошували на доцільності  попереднього  обговорення та оприлюднення схем розташування служб та центру надання адміністративних послуг у інших селах ” майбутьної ” ОТГ.

Тож після офіційного отримання пропозиції, у Маринівської та Августівської сільрад буде 30 днів на проведення громадських обговорень та прийняття (або відхилення) пропозиції депутатами.

Також слід зазначити, що Августівській сільраді на сьогоднішній день немає затвердженого порядку громадських обговорень.