Вивезення сміття з сіл Августівської сільради

Напевно, кожна людина прагне жити у чистому і гарному місці. Чистота наших сіл – справа кожного мешканця.

Втім, донедавна мешканці сіл Августівка, Протопопівка та Черевичне  Одеської області побутове сміття могли або спалити, або вивезти в лісосмугу, поле чи закопати. Адже голова Августівської сільської ради ніяк не могла організувати вивіз сміття на полігон ТВП.

смітник в лісосмузі понад лиманом Куяльник, Одеська область, Августівська сільрада

Тож, коло кожного села з’явилися незаконні стихійні сміттєзвалища. Лісосмуги, потерпаючи від незаконних вирубок теж перетворюються на  смітники, адже дерев з кожним днем меншає, а сміття навпаки більшає.

смітник у лісосмузі уздовж шляху Р71, Одеська область, Августівська сільрада

І ось, коли сміття почали вивалювати не соромлячись уздовж шляхів, сільська голова, після наполегливих  рекомендацій Біляївської РДА таки спромоглася зрушити це питання. Як повідомила депутат Августівської сільської ради Домброван Олена – в суботу, 23 лютого о 10:00 в сільському клубі с. Протопопівка у місцевих жителів буде нагода поспілкуватися з представниками компанії  КП КЕП УСС, які надають послуги з вивезення твердих побутових відходів населення. Ознайомитись з договором та деякими зауваженнями можливо за посиланням.

Звісно, позбавити людей від поганої звички викидати сміття куди очі дивляться – справа не одного дня. Але ж запорука цивілізованого підходу до цієї проблеми – це організований вивіз сміття на офіційні полігони.