Перспективні плани формування громад Одеської області на завершальному етапі

4 лютого у Мінрегіоні відбулися повторні консультації зі створення перспективних планів формування громад Одеської області.

Як повідомив директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Радулов Д.Д. на минулих обговореннях було декілька зауважень по конфігурації ОТГ в Біляївському районі.

директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Радулов Д.Д.

Зауваження стосувалися приєднання до Біляївської ОТГ навколишніх сіл, та складу Великодолинської, Петродолинської та Маяківської громад.

Одеською ОДА було запропоновано до обговорення два варіанти створення громад на території району

варіанти створення ОТГ на території Біляївського району

На обох варіантах, що пропонувалися до розгляду, села Августівської, Іллінської, Маринівської сільрад та село Усатове входять до складу Усатівської ОТГ.

серед присутніх на нараді депутати Біляївської районної ради та голови сільських рад

Обговорення, місцями досить емоційні, не принесли остаточних результатів. Перспективний план формування громад Одеської області був повторно направлений на опрацювання.

заступник міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода

Як зазначив заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода, важко знайти спільне рішення, яке задовольнить усіх, проте варто керуватися чіткими критеріями, які дозволяють створити громаду, здатну розвиватися і створювати умови для гідного життя людей.