Оздоровчий комплекс непотрібний. Колективна байдужість депутатів Августівської сільради

Сьогодні, 30 січня 2020р, на черговій сесії Августівської сільради Одеської області, серед інших питань, розглядалася пропозиція депутата Дубини О.А. щодо спортивно-оздоровчого комплексу “Хаджибей”. Комплекс, розташований у с. Черевичне Августівської сільської ради, пропонувалось передати Августівській сільраді, а в майбутньому об’єднаній громаді.
Але, більшість депутатів, не виявили зацікавленості до можливої передачі у власність комплексу.
Ба більше, депутат Августівської сільради Воловик І.Є. разом з головою Таран О.Г. та юристом сільради активно схиляли депутатів до відмови від пропозиції щодо звернення. Серед аргументів “проти”, звучали пропозиції про необхідність досконалого вивчення цього питання та сумніви у спроможності Августівської громади утримувати даний об’єкт. Також прозвучала зустрічна пропозиція – звернутися до Одеської ОДА за якимись додатковими роз’ясненнями.

Відео розгляду

Чи то дійсно усе “Міжлимання” не може дозволити собі утримання спортивного оздоровчого комплексу, чи то депутати вважають, що діти “Міжлимання” й так здорові та не потребують оздоровлення, чи то 4 гектари землі з парком та пляжем на березі лиману у межах населеного пункту, на яких і розташований комплекс, комусь потрібен більше ніж громаді – невідомо.

територія спортивно-оздоровчого комплексу “Хаджибей” складає 4га

Втім, лише шість депутатів Августівської сільради ( Малога О. П. с. Черевичне; Ярошевський О. І. с-ще. Набережне; Миронюк П. Д. с-ще. Набережне; Дубіна О. М. с. Латівка; Чимбер В. І. с. Латівка; Дубіна О.А. с.Латівка.) підтримали звернення. Альтернативну пропозицію, яку так просувала голова Таран О.Г. та депутат Воловик І.Є. – звернутися за нібито додатковими роз’ясненнями – сама ж голова і не винесла на голосування.

В черговий раз складається враження, що керівництво Августівської сільської ради та більшість депутатів працює під гаслом: “Після нас хоч потоп”. А потоп, у вигляді реформи адміністративно-територіального устрою та наступних місцевих виборів, невблаганно наближається.

Повна версія обговорення