Кандидат на посаду голови Колісніченко П.В.: “Усатівська ОТГ- мій рідний дім”

Депутат Біляївської районної ради, мешканець с. Августівка Одеської області Петро Колісніченко, на своїй сторінці у фейсбук, поширив інформацію щодо реєстрації кандидатом на посаду голови Усатівської ОТГ.

Передвиборчу кампанію кандидат почав під гаслом ” Вболіваю за громаду”, зазначивши, що йде на посаду як самовисуванець для забезпечення незалежності від ідеології та партійного керівництва.
Кандидат має тривалий досвід роботи у органах місцевого самоврядування : у 2010 року був обраний депутатом Августівської сільської ради, а з 2015 року і дотепер є депутатом Біляївської районної ради. Також, вісім років пропрацював юристом у сільській раді Августівської сільради.

голова Августівської ради Таран О.Г. та депутат Біляївської райради Колісніченко В.П.

Мав Колісніченко В.П. і інший досвід роботи, про який, з невідомих причин, не повідомив у себе на офіційній сторінці. Так згідно даних відкритих реєстрів, з 2018 року він є підприємцем, з видом діяльності “оптова торгівля іншими товарами господарського призначення”. Окрім того, він є засновником і директором громадських організацій:

  • Спортивний клуб “Міжлимання”
  • Мисливський та рибальский колектив “Міжлимання”

а також, засновником молодіжної громадської організації “Правові ініціативи”. Втім, інформації щодо діяльності цих установ у відкритому доступі немає.

Також, не забажав повідомити кандидат і про свою належність до фракції “Довіряй ділам” Біляївської районної ради, з керівником районної організації партії “Довіряй ділам” Дмитром Чапіром.

Ну й головна каверза цього самовисування – це позиція у недалекому минулому самого Петра Валерійовича щодо створення Усатівської ОТГ. Адже саме Колісніченко, на скандальних громадських обговореннях 1 листопада 2019р. про створення Усатівської ОТГ, будучи головою зборів, відмовився від вимог учасників повторного перерахунку бюлетенів, що спровокувало бійку між членами лічильної комісії.

Тож, чи зможе Петро Валерійович, несподіваною зміною своїх вподобань, завоювати прихильність виборців – дізнаємося менш ніж за місяць.