Позачергова сесія Августівської сільської ради: готовність до зими, нові тарифи для смт Набережне

24 вересня в Августівській сільській раді відбулася позачергова сесія. Порядок денний складався із розгляду земельних питань, готовності до осінньо- зимового періоду 2020-2021р., змін до бюджету та змін тарифів на комунальні послуги для мешканців селища Набережного.

Готовність до осінньо – зимового періоду.
Як повідомила голова сільської ради Таран О.Г.: всі заклади освіти та клуби готові до опалювального сезону; пісок та піщано – сольова суміш залишилася із минулого року; розчищення доріг буде проводити трактор КП “Набережне”, а основний розрахунок Таран О.Г. покладає на розвинене комунальне підприємство села Усатове. Тобто, іншими словами – не укладено жодного прямого договору по розчищенню доріг в населених пунктах та не закуплено піску та піщано- сольової суміші.

Зміни до бюджету.
Внесено зміни в фонд заробітної плати в зв’язку із збільшенням з 1 вересня 2020 року мінімальної заробітної плати. Збільшено видатки на ремонт провулку Южного в селі Августівка. Зазначено про надходження другої частини субвенції на ремонт огорожі кладовища в селі Протопопівка ( загальна сума субвенції становить 290 тис.грн).

Земельні питання.
Депутати повторно не підтримали рішення про надання згоди на викуп земельної ділянки ТОВ “Колгоспний двір” (засновник і керівник Бербер В, депутат Біляївської райради ) в селі Латівка.

Тарифи смт Набережне.
Затверджено зміни в комунальних тарифах, запропоновані КП “Набережне”. Так, квартплата збільшується з 4,85грн до 5,05грн, водопостачання з 7,60грн до 14,47грн, послуги водовідведення (каналізації) зменшилися з 28 грн до 22 грн.