Відкрито кримінальне провадження у зв’язку з “безоплатною передачею” у власність 1га землі у с. Латівка

Як вже ми повідомляли, у центрі с. Латівка Одеської області, у травні 2020 року депутат Біляївської райради зареєстрував право власності на земельну ділянку площею 1.06 га.
З огляду на дані з відкритих реєстрів право власності на зазначену земельну ділянку депутат отримав відповідно рішення сесії Августівської сільської ради. Проте, згідно з відповідей голови Августівської сільської ради Таран О.Г., такого рішення депутати не приймали.

Оскільки, у ситуації з реєстрацією земельної ділянки вбачаються ознаки кримінального правопорушення, члени ГО “Громадський контроль” та інші мешканці, на той час Августівської сільської ради, звернулися з відповідними заявами до Одеської обласної прокуратури та Усатівського ВП Біляївського ВП ГУНП в Одеській області.

витяг з єдиного реєстру досудових розслідувань

На підставі наданих матеріалів, Усатівським відділенням поліції було відкрито кримінальне провадження № 12020161250000052, за ст. 366 КК України. У витягу з єдиного реєстру досудових розслідувань, у відомостях, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення зазначено, що “службовою особою Августівської сільської ради видано підроблене рішення”

Подальша доля даної справи, і зокрема ділянки, буде залежати як від слідчих нац. поліції так і від новообраного керівництва Усатівської сільської ради (правонаступниці Августівської сільської ради)