Думаєте-халтура, а ні – капітальний ремонт за 647 тис.грн

Навесні, в селі Августівка Одеської області сільською радою були проведені реставраційні роботи меморіального комплексу пам’яті загиблим в Другій світовій війні та заміна покриття прилеглої території.

І, начебто, жителі повинні бути вдячні за збереження пам’яток історії та шани героїзму для нашої молоді, але якість проведених робіт під виглядом капітального ремонту аж ніяк не викликає позитивних емоцій.

  • Плитка викладена жахливо, схоже що слово площина виконавцю робіт невідомо

Згідно ресурсу ProZorro даний капітальний ремонт покриття площі та пам’ятника загиблим в ІІ Світовій війні по вул. Кооперативна в с. Августівка, Біляївського району, Одеської області виконав Фізична особа-підприємець Матюнін В.В. за 647 052.31 UAH

Послуги підрядник Матюнін В.В. громаді надає не вперше.
Серед інших робіт, виконаних на території Августівської сільської ради:
– Капітальний ремонт тротуару від вул. Паркової до вул. Колгоспної, в с. Латівка.
– Поточний ремонт арки “В’їзд в село Августівка”.
– Капітальний ремонт шкільного подвір’я Августівської ЗОШ І-ІІІ ст.

За межами, даний ФОП надавав більш розширені послуги. Наприклад, медичному реабілітаційному центру “Затока” МВС України постачав :
– парасолі від сонця
– шезлонгів
– займався благоустроєм зони релаксації..

  • "Якість" підгонки швів - вражає

Капітальний ремонт за такий кошт повинен послужити з десяток років, але те, що вже зараз видно, потребуватиме ремонту найближчим часом і, знову ж, за кошти громади.

Таке бракоробство і є сьогоднішні стандарти виконання робіт за бюджетний кошт при повній відсутності контролю якості з боку замовника (Августівської сільської ради) та абсолютній відсутності профпридатності підрядника.