Зустріч голів Усатівської та Августівської сільських рад з мешканцями смт. Набережне щодо створення Усатівської ОТГ

25 жовтня 2019р. з мешканцями смт. Набережне Августівської сільської ради Біляївського району провели зустріч голова Августівської сільської ради Таран О.Г., та голова Усатівської сільської ради Маковейчук Ю.І. – ініціатор створення Усатівської ОТГ.

Під час доповіді Маковейчук Ю.І. доніс громадськості переваги створення такої об’єднаної територіальної громади, а місцеві жителі, в свою чергу, мали змогу задати питання, які їх цікавили.

На зібранні був присутнім та мав слово депутат Одеської облради Чапір Д.П. У своїй промові депутат досить далеко відійшов від теми зібрання, звинуватив мешканців у неконструктивній критиці та висловив думку, що жодний, із запропонованих сьогодні на розгляд громади варіантів створення ОТГ, неприйнятний.

Було що сказати у відповідь обласному депутату і місцевим. Так, житель Набережного Чепель О.А. наголосив, що саме влада до останнього саботувала створення ОТГ та не реагувала на думку жителів Августівської сільської ради, і тільки завдяки місцевим активістам та їх наполегливості  у громади з’явилась можливість добровільного вибору у створенні об’єднаної територіальної громади.

Депутат Августівської сільської ради Дубина Олег повідомив про тиск на працівників бюджетних установ Августівської сільської ради, та запропонував на громадських обговореннях змінити голосування підняттям руки на картки. Голова сільської ради Таран  О.Г. підтримала таку пропозицію.