Звернення Усатівського сільського голови Маковейчука Ю.І. до мешканців Іллінської сільської ради

Дорогі жителі Іллінської сільської ради!

Сьогодні, 20 жовтня 2019р.,  о 15 годині у Вас відбудуться громадські слухання, на яких буде розглядатися і пропозиція по створенню Усатівської об‘єднаної територіальноі громади.

голова Усатівської сільської ради Маковейчук Ю.І.

Дозвольте мені в кількох словах розповісти про наше майбутнє у складі такої отг. Ми не будемо покладатися на допомогу держави. Наша Усатівська отг зможе самостійно заробляти кошти на власні потреби за рахунок податкових надходжень у наш місцевий бюджет та спільно з громадою визначати, які проблеми перш за все потрібно вирішити у Вашому селі. Ми постараємося створити справедливу та прозору систему розподілу коштів та звітності перед жителями.

Побувавши у всіх селах, що входять до складу Іллінської сільради, я бачу, что у Іллінці потрібно створити комунальне підприємство для надання широкого спектру послуг: послуг з водозабезпечення, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів, ремонту комунальних доріг та систем освітлення, благоустрою території, ритуальних послуг. Потрібно також, аби у нас працював ветеринарний лікар, були власна пожежна машина та машина швидкої допомоги, яка зможе доставляти пацієнтів до Обласної лікарні. Буде створена муніципальна поліція для забезпечення безпеки в ОТГ.
Ці заходи дозволять покращити наш екологічний стан та благоустрій, удосконалити інфраструктуру, ліквідувати незаконні схеми використання природних ресурсів, створити комфорт та швидке реагування на вирішення проблем населення.

Діти та молодь – наше майбутнє! Тому ще одним напрямом нашого піклування стане розвиток спорту та культури громади. Наприклад, створення дитячих та спортивних зон у кожному селі для дозвілля дітей дошкільного віку та молоді. Це ще один крок до створення комфорту та достойного рівня життя у нашій майбутній ОТГ.

Існують побоювання щодо закриття дитячих садочків, шкіл, ФАПів та амбулаторій. Ці острахи безпідставні. Навпаки, буде зроблено все можливе для модернізації і закладів освіти та охорони здоров’я що існують, для забезпечення сучасним обладнанням. Адже ми всі розуміємо, що для розвитку та процвітання нашого краю потрібні здорові та освічені люди. Саме тому соціальна сфера є та буде одним із пріоритетних напрямків розвитку громади.

Також будемо працювати над створенням сприятливих умов для розвитку туризму та залучення інвестицій у наш спільний регіон. Для цього спочатку разом із Вами, громадою, складемо перелік об’єктів історичного, архітектурного значення та об’єктів культурної спадщини, та проведемо аналіз їх стану, оцінимо можливість відновлення та визначення туристичних маршрутів.

Як бачите, роботи багато. Але вважаю, що спільними зусиллями ми зможемо побудувати краще майбутнє для наших дітей та онуків та пишатися своїм сьогоднішнім вибором. Запрошую Вас сьогодні долучитися до громадських обговорень та зробити свій свідомий вибір!

 

З повагою,

голова Усатівської сільської ради Маковейчук Ю.І.

Зустріч голови Усатівської сільради Маковейчука Ю.І. з мешканцями с. Іллінка з приводу можливого створення Усатівської ОТГ