Триває досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення посадовими особами Августівської сільської ради

18.06.2020 року слідчий суддя Київського районного суду м. Одеси задовольнив клопотання слідчого СВ Київського ВП в м. Одеса, погодженого прокурором одеської місцевої прокуратури, про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні від 05.05.2018 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Зокрема в ухвалі зазначається:
” Існує необхідність підготувати клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів Августівської сільської ради та держказначейства щодо проведення робіт з капітального ремонту проїжджої частини провулка від траси Одеса-Іванівка до вул. Лиманна, с. Латівка, Біляївського району, Одеської області, загальною вартістю 1 448 496 гривень. Ініціювати перевірку законності використання бюджетних коштів під виконання робіт з визначеного капітального ремонту із залученням фахівців державної аудиторської служби”.


С. Латівка, Одеська область, провулок до вулиці Лиманна

Нагадаємо, 05 травня 2018 року до Одеської місцевої прокуратури №1 надійшло повідомлення з управління СБ України в Одеській області, що в процесі виконання завдань із контррозвідувального захисту об’єктів критичної інфраструктури від протиправних посягань, здобуто інформацію про налагодження окремими посадовими особами підприємств, зареєстрованих на території Київського району м. Одеси та службовими особами Августівської сільської ради Біляївського району Одеської області, протиправної схеми з привласнення бюджетних грошових коштів, в особливо великих розмірах.

Досудовим розслідуванням встановлено, що протягом 2017-2018 років, за результатами недобросовісного проведення тендерних процедур, невстановленими посадовим особами Августівської сільської ради, з використанням реквізитів ТОВ “Градбуд-ГБ”… , ТОВ “Навекастрой”…, ряду інших комерційних підприємств, привласнено бюджетні грошові кошти в особливо великому розмірі – в якості так званих відкатів за надання преференцій та гарантування виграшу у тендерах. “