Мажорний шиномонтаж

7 жовтня у с. Великий Дальник Біляївського району, о 9.30 ранку стався непоправний інцидент за участю сина секретаря сільської ради.

Мешканець села, працівник служби доставки заводу хлібо-булочних виробів, приїхав до місцевого магазину та розвантажував товар. Це не сподобалось власникові шиномонтажа, що знаходиться поряд. На очах у багатьох свідків власник агресивно наказав водієві негайно забратись, бо той припаркував своє службове авто ніби на території його шиномонтажної. Водій відповів, що після розвантаження товару поїде, адже це займе небагато часу. Але власник образився, що його наказ негайно не виконався. Він узяв зі своєї майстерні великий гайковий металевий ключ та почав бити ним службову машину водія. На спроби захистити чуже майно самим водієм, шиномонтажник накинувся і на нього. Бив по голові. За незахищеного молодого чоловіка вступалися перехожі свідки, намагаючись зупинити жорстоке привселюдне побиття у самому центрі села. Викликані швидка допомога та поліція.

Цікавий той факт, що поліція їхала на цей виклик майже 2 години. А по приїзду не бажала опитувати свідків та приймати заяву від потерпілого. Чого б так? А все тому, що агресивний шиномонтажник є сином секретаря місцевої влади. Парубок вирішив, що отримати дозвіл на відкриття свого бізнесу у неприйнятному місці, то не достатньо. Дуже кортіло відчути себе господарем доль людських. Натомість посилив і без того підмочену репутацію своєї матері. Навіть той факт, що поліція довго не їхала на виклик, теж дискредитує родину в очах місцевих жителів. Ввечорі місцеві чати у вайбері кишіли ботами, які запевняли, що серйозного нічого не сталось. А сестра горе-бізнесмена відверто звинувачувала одного зі свідків, який викликав швидку та поліцію, у виливанні бруду на їх родину, з якою він разом за столом їв під час гостин.

У потерпілого двоє маленьких дітей. Він доправлений на лікування до Біляївської районної лікарні. У лікарні по приїзду вже знали про інцидент та не хотіли приймати потерпілого. Наразі йому діагностований струс мозку. Вже два дні йому погано, стан не покращується.

Дружина розшукує свідків та дякує усім, хто проявив небайдужість на той момент до її чоловіка.

А тим часом зловмисник теж написав скаргу до міліції у відповідь. Буцім, то його побили. А поліція справу хоч і розпочала, але неохоче та із симптомами майбутнього затягування. А дозвіл на відкриття його шиномонтажу виданий сільрадою із порушенням норм, бо перешкоджає пішоходам під час переходу активної траси Одеса-Рені та безпечному паркуванню автівок від постачальників, які привозять товар до прилеглих магазинів.

Я. Твердохліб