Ми знову не готові до зими

Вже декілька днів у засобах масової інформації лунають попередження про погіршення погоди, зниження темперератури до мінусової та ймовірних сильних опадів.  Як показав досвід попередніх снігопадів, керівництво Августівської сільради, незважаючи на бравурні реляції відверто не впоралося з організацією усунення наслідків негоди. Мешканці сіл Протопопівка, Черевичне та Августівка  виявилися відрізаними  від благ цивілізації майже на добу.

Ми вирішили дізнатись які саме установи повинні були розчищати вулиці сіл Августівської сільради – для чого звернулись з відповідним запитом до голови. Відповідь збентежила – ніхто ВЗАГАЛІ не повинен був прибирати сніг, сільська рада, не дивлячись на виділення сесією місцевих депутатів 80 тис. грн. на боротьбу з наслідками негоди, не спромоглася укласти ЖОДНОЇ угоди з ЖОДНОЮ установою:

відповідь голови Августівської сільради

 

Так що, в умовах негоди, що наближається – мешканці Августівської сільради можуть сподіватися, крім звичайно себе, лише на добру волю зазначених вище установ та громадян. Громадянам та установам, які судячи з відповіді безкоштовно розчищали вулиці – звично велике дякуємо. Але, чим же так була зайнята сільська голова, що не спромоглася найти жодної установи та укласти жодної угоди? Сподівалася що снігу не буде.. ? Чи поклалася на “авось,  якось пронесе”, та добру волю громадян?  Добра воля та взаємодопомога це дуже добре – але укладена угода з чітко визначеним часом реагування – було б значно краще. Напевно угода обійшлась би бюджету сільради дорожче ніж “соціальне партнерство”  (вочевидь голова не  розуміє значення виразу соціальне партнерство – ось тут та тут можливо почитати) – але хто порахує втрати мешканців які не змогли потрапити на роботу? Як оцінити ризики  мешканців  від неможливості проїзду швидкої допомоги?

Повертаючись до заголовку – ми таки знову не готові до зими, що повертається. У разі, якщо прогнози щодо снігопадів збудуться – розраховувати на своєчасне очищення вулиць  не має підстав.