Проблеми з водопостачанням в Маринівській сільській раді

Водопостачання – серйозна проблема для багатьох населених пунктів Одеської області. Навіть наявність центрального водогону не гарантує населенню безперебійного забезпечення життєво необхідним ресурсом.

Так, жителі Маринівської сільської ради в цьому році стикнулися з неабиякою проблемою забезпечення водою. Після трьох тижнів повної відсутності водопостачання та відповідної реакції місцевого комунального підприємства, в умовах надзвичайного епідеміологічного стану, мешканці самотужки намагаються знайти відповідь та вихід з даного питання.

Незадовільне водопостачання в селі Маринівка виконавчий комітет сільської ради пов’язує з аномальною посухою та різким збільшенням використання води населенням

Відповідь Маринівського сільського голови М.В.Варчука

На колективне звернення жителів до Міністерства інфраструктури, місяць “походивши ” по різним установам, отримано відповідь від Департаменту систем життєзабезпечення та енегроефективності Одеської ОДА. В ній зазначено, що відсутність водопостачання в с. Маринівка пов’язане з плановими відключеннями електроенергії АТ “Одесаобленерго” на насосній станції “Жевахова гора”. А також інформують про проведення найближчим часом робочої наради з питань водозабезпечення сіл Біляївського району, у тому числі і сіл Міжлимання. Тож, жителі мають надію, що встановляться істині причини даної проблеми, а головне будуть прийняті міри для їх усунення.

Зазначимо, що в даній ситуації в Міжлиманні знаходяться не тільки села Маринівка та Нова Еметівка. Так, жителі села Черевичне Августівської сільської ради більше 10 років з ранньої весни по осінь потерпають від відсутності водопостачання. Мешканцями виграно судову справу щодо бездіяльності сільської ради в даному питанні, але проблема і по сьогоднішній день не вирішена.