Результати громадських обговорень стосовно пропозицій створення Августівської та Усатівської ОТГ в с. Іллінка (оновлено)

Cьогодні, 20 жовтня 2019р., в Іллінській сільській раді Біляївського району відбулися громадські обговорення по розгляду пропозицій створення об’єднаної територіальної громади Августівської та Усатівської сільських рад.

На противагу до попередньої ситуації, коли на обговорення не прийшла необхідна кількість мешканців Іллінської сільради, сьогодні зал був вщент повний. На слухання прийшли щонайменше 243 місцевих жителів, при необхідному мінімумі в 150 людей.

Заслухавши доповіді голів Усатівської та Августівської сільських рад, щодо можливих подальших сценаріїв розвитку громад, задавши численні питання мешканці Іллінської сільради перейшли до голосування.

 

За результатами голосування створення Августівської ОТГ підтримали 35 мешканців, за створення Усатівської – 208.  Таким чином, якщо не відбудеться чогось екстраординарного, депутати  Іллінської сільської ради приймуть рішення про узгодження пропозиції Усатівського голови Маковейчука Ю.І. та відмову пропозиції Августівської голови Таран О.Г.

Голова  Іллінської сільської ради Григорченко С.В. окремо зазначив, що на нього і на депутатів здійснюється тиск і повідомив що у разі продовження, сесія Іллінської сільської ради, на котрій будуть розглядати пропозиції створення ОТГ, буде проходить у максимально відкритому режимі – у будинку культури с. Іллінка.

Відео громадських обговорень пропозицій створення Августівської та Усатівської ОТГ, 20 жовтня 2019р, c. Іллінка, Одеська обл.